zavřít

O nákupu online kurzů

Obsah kurzů

Každý kurz obsahuje 18 lekcí, které si můžete pustit v čase, který Vám nejvíce vyhovuje.

  • 18 hodin kurz matematiky (kurz MAT)
  • 18 hodin kurz anglického jazyka (kurz AJ)
  • 18 hodin kurz českého jazyka a literatury (kurz ČJ)

Archiv vysílání

Nahrávka každé lekce je uložena v archivu, k němuž budete mít přístup 12 měsíců od zaplacení. Každý záznam z archivu můžete shlédnout maximálně 3krát.

Seznam lekcí

Ceník kurzu

Aktuální ceník všech online kurzů naleznete zde.

Postup při objednávání a platbě

Kurz si lze objednat pouze prostřednictvím www stránek:

  1. Objednávku provedete v sekci Registrace, kde si vyberete kurz, případně více kurzů, a vyplníte Vaše registrační údaje včetně mailového kontaktu. Při uplatňování slevy nezapomeňte uvést kód z voucheru nebo slevového kupónu hned při objednávce.

    Odesláním objednávky vyjadřujete svůj souhlas s Obchodními podmínkami. Po odsouhlasení objednávky Vám přijde na Vámi uvedenou mailovou adresu obratem e-mail s informacemi potřebnými pro provedení platby (tj. zálohová faktura). V případě, že budete uplatňovat voucher, musí být tento kód nejdříve ověřen pracovníkem naší společnosti a teprve následně (nejpozději do 24 hodin) Vám přijde mail s informacemi pro provedení platby.

  2. Poté, co provedete platbu a Vaše platba bude připsána na účet společnosti, Vám bude zaslán e-mail s přístupovými kódy do systému. Dále Vám bude do 15 dnů mailem zaslán daňový doklad k zálohové faktuře.
  3. Nejpozději do 15 dnů od ukončení kurzu Vám bude zaslán mailem daňový doklad vyúčtování zálohové faktury.

Obchodní podmínky naleznete zde.

ucitel Tým online maturita: logo_footer